Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Sanal Tur Kullanım Alanları Emlakçılar İçin Oteller İçin Ticari Sanal Tur Belediyeler İçin


Sanal Tur Kullanım Alanları

Kullanım alanları kısaca anlatmak gerekirse tripot ve fotoğraf makinesinin birlikte kullanılabileceği her yer diyebiliriz. Fakat tanımı biraz daha genişletecek olursak; geniş kitlelere hitab eden ve sattığı ürün ile pazarlama yaptığı alan arasında görsel bir bağ bulunan tüm sektörler panaromik sanal tur uygulamasını kesinlikle kullanmalıdır. Bu sektörlerin başında OTEL, EMLAK, İNŞAAT, FUARCILIK VE MOBİLYA sektörü gelmektedir. Bunun yanında güzellik merkezleri, hastaneler, eğlence merkezleri, restoranlar, cafe & barlar ve spor salonları panorama sanal tur uygulamasını en çok kullanan meslek kollarından bazılarıdır.


Emlakçılar İçin Sanal Tur

Sanal turlar, emlak sektöründe artık kaliteli ve etkili bir satış için kaçınılmaz hâle gelmiştir.Bunu farkına varan işletmeler, kalite yarışında önde olabilmek için sanal turları kullanmaktadırlar.Bizim sanal gezinti uygulamamızı kullanarak dairelerinizi, elit mülklerinizi, rezidanslarınızı, özel sitelerinizi, arsa, arazi ve diğer bütün emlaklarınızı müşterilere sanki içindeymişler gibi hissettirerek en iyi şekilde sunma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dış pazarda etkili olmaya çalışan emlak firmaları ve mülk sahipleri en kısa yoldan müşteriye ulaşmak için sanal tur uygulaması yaptırmalıdır. 360 derece sanal tur uygulamamız mülk sahipleri ve emlak firmalarını broşür, katalog ve fotoğraf kalabalığından kurtarmaktadır. 360 derece sanal tur sayesinde müşterinin göremediği hiçbir yer kalmayacağı için kafasında oluşabilecek olumsuz tahminler ortadan kalkmaktadır. Bu da firmalara artı olarak geri gelmektedir. Firmamız, 360 derece sanal tur yanında şu an satış yapmakta olan fakat web sitesi olmayan emlak firmaları ve mülk sahipleri için de çözümler üretmektedir.


Oteller İçin Sanal Tur

Sanal tur uygulamamız, oteller için çok para verilerek yapılan birçok tanıtım aracından çok daha etkili olmakta ve internet aracılığıyla dünyanın her yerindeki müşteriye otele ulaşabilme imkânı sunmaktadır. Bu da rakiplerinize fark atabilmek için göz ardı edilemeyecek bir avantajdır. Otel, pansiyon ve diğer turistik tesisleriniz ne kadar güzel ve kaliteli olursa olsun, bunu müşteriye en iyi şekilde gösterebilirseniz etkili olacaktır. Bunun en iyi yolu da sanal tur uygulamasıdır. Çünkü bu uygulama sayesinde müşteri sanki otelin içinde yürüyormuş gibi hissedeceği için tanıtımınız da en mükemmel şekilde olmuş olacaktır. Bu uygulama sayesinde potansiyel otel müşterisinin kafasında oluşabilecek ve otel seçimini zorlaştıran belirsizlikler ortadan kalkacaktır.


Ticari Sanal Tur

Sanal tur uygulamaları, kurumlar ve firmalar için kurumsal profillerinin eksiksiz olması için gerekli olmaktadır. Bu uygulama firmanın prestijini artıracağı gibi şeffaf işletme olmanıza da büyük katkı sağlayacaktır. Müşterilerinizin sizi benimsemesi için de firmalar kendilerini en iyi şekilde ve eksiksiz olarak tanıtmak mecburiyetindedir. Bunu yapmak için de ticari sanal turlar uygulanmalıdır. Ticari sanal turlar birçok sektörde kullanılmaktadır. Bazılarını saymak gerekirse, emlak firmaları, özel sağlık kuruluşları, spor tesisleri, alışveriş merkezleri, okullar, gece kulüpleri, restaurantlar, plaj işletmeleri, bistrolar, fabrikalar ve üretim parkurlarıdır.


Belediyeler İçin Sanal Tur

Sanal turlar belediyelerin kullanmaya başladıkları bir uygulama haline gelmiştir. Belediyeler halkla daha iyi bütünleşebilmek, hizmetlerini daha iyi gösterebilmek ve daha iyi tanıtım yapabilmek gibi sebeplerden dolayı bu uygulamayı kullanmaktadırlar. Modern belediyecilik anlayışında da sanal turlar artık yerini almıştır. Yapılanları insanlara daha iyi anlatabilmek için, ayrıca turistik tanıtımlar için de belediyeler bu tür sanal tur uygulamaları kullanmaktadır.

 

 
  mail